Happy Puan

Happy Puan, HappyBody.com.tr'de yapacağınız işlemlerle kazanacağınız puanlardır. Biriken puanlarınızla alışverişlerinizde indirim kazanabilirsiniz. 1 Happy Puan 1TL değerindedir.


Happy Puan Nasıl Kazanılır?

HappyBody.com.tr'den yapacağınız her alışverişte Happy Puan kazanabilirsiniz. Alışverişinizde kazanacağınız Happy Puan ürün sayfasında belirtilmiştir. Kazanacağınız Happy Puan'lar hesabınıza ürünü teslim aldıktan 1 hafta sonra yüklenecektir. Puanlarınızın kullanım süresi 2 ay ile sınırlıdır.


Yorum Yapın Happy Puan Kazanın

Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili deneyimlerinizi ve fikirlerinizi yorum yaparak duyurabilirsiniz. Üstelik yaptığınız her yorum size 3 (3 TL değerinde) Happy Puan kazandırır. 1 sipariş için sadece 1 defa puan eklenir.

Yorumlarınızı ister web sitemiz üzerinden isterseniz de Facebook veya Instagram sayfalarımız üzerinden yapabilirsiniz.


Üye Olun Happy Puan Kazanın

@happybodyturkey İnstagram sayfamızı takip edip HappyBody.com.tr web sitemize ücretsiz olarak üye olduğunuzda otomatik olarak hesabınıza 5 TL değerinde Happy Puan eklenir. Bu puanı 75 TL üzerindeki alışverişlerinizde hemen kullanabilirsiniz.


Happy Puan Nasıl Kullanılır?

HappyBody.com.tr'den yapacağınız işlemlerle kazandığınız Happy Puan'ları alışverişlerinizde indirim olarak kullanabilirsiniz.

HappyBody.com.tr'de yaptığınız işlemlerden kazandığınız Happy Puan'ları kullanabilmeniz için vereceğiniz siparişin minimum tutarı 75TL olmalıdır.

Hesabınızdaki puanları kasa sayfasında Hediye Puan Kullan kutucuğuna girerek sipariş tutarından indirim olarak düşürebilirsiniz. Happy Puan'lar hesabınıza geçtiği tarihten itibaren 2 ay içinde kullanılmadığı takdirde silinecektir. İptal ve iade edilen siparişlerden kazandığınız puanlar hesabınızdan silinecektir.


Hangi işlem ne kadar Happy Puan kazandırıyor?

Yapılan İşlem Kazanılan Happy Puan TL Karşılığı
Üyelik 5 Happy Puan 5 TL
Yorum 3 Happy Puan 3 TL
Sipariş %5 Happy Puan Satın alınan ürünün Happy Puan karşılığı