Hakkımızda

İş ahlakı ve çalışma prensiplerimizden ödün vermeden, en kaliteli ürün ve hizmetleri sizlere sunmak birinci önceliğimizdir.

Happy Body bir milli refleks projesi olarak 2009 yılında %100 yerli sermaye ile faaliyetlerine başlamış, tamamen yerli bir Türk firmasıdır.

10 yıllık Araştırma ve Geliştirme sürecinin ardından 2018 yılından 250 farklı Kozmetik ve Kişisel Bakım ürünü ile satışlarına başlamıştır.

Happy Body olarak, sürdürülebilir bir finansal başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ile sağlanabileceğine inandığımız için, sizlerden gelen tüm eleştiri, fikir ve yorumlara çok fazla önem veriyoruz.

Gelen geri bildirimler ile sürekli olarak süreçlerimizi geliştiriyor, kaliteli, faydalı ve ulaşılabilir ürünler sunan bir marka olmak için sürekli çalışıyoruz.

Tüm bunları yaparken cildinize değen ürünlerin içeriğinin güvenli olması, kısıtlı yada yasaklı hiçbir madde içermemesi, %95'ine yakınının Vegan olması, hayvansal yağ yerine, esansiyel yağlardan oluşan içerikler kullanıyor olmamız, Cruelty Free olması, hayvan dostlarımız üzerinde deneyler yapmıyor olmamız, sentetik içerikler kullanmıyor olmamız, içeriklerimizde saf paraben bulunmaması size duyduğumuz saygının bir parçasıdır. 

Üretim süreçlerimiz GMP-ISO 22717 ve ISO-9001:2015 Uluslararası standartlarında olup, hem üretim, hemde satış öncesi ve sonrası müşteri hizmetlerimiz ile sizlerin ilk tercihi olabilmek için çabalıyoruz.

İnternet sitemiz, sosyal medya, e-posta veya whatsapp üzerinden bize ulaşarak, memnuniyet, öneri veya eleştirilerinizi bizlere her zaman iletebilirsiniz.

Markamızın adı gibi sizlerin mutluluğu bizim için çok önemlidir.