İptal ve İade Koşulları

İade Şartları 

Satın almış olduğunuz ürün(ler) i teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde aşağıdaki şartlarda herhangi bir gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz:

İşbu iade talep formunu doldurmanız ve  iade edeceğiniz ürün(ler) i aşağıda belirtilen Aras Kargo Happy Body İade Kodu ile göndermeniz gereklidir. Kargo şirketine Aras Kargo Happy Body İade Kodunu verdiğiniz takdirde, kargo ücreti tarafımızdan karşılanacak ve ayrıca iade adresi bilgisi vermenize gerek kalmayacaktır.

Aras Kargo İletişim No.: 444 25 25

Aras Kargo Happy Body İade Kodunu ve müşteri sipariş numaranızı,  ürünlere ait kutunun üzerine Aras Kargo yetkilisi tarafından kolayca görünecek, okunacak ve silinmeyecek şekilde belirtmenizi  rica ederiz.

Aras Kargo dışındaki firmalarla yaptığınız gönderilerde ödeme sizin tarafınızdan karşılanmış olmalıdır, aksi halde gönderi teslim alınmayacaktır.

Ürünün tahrip edilmemiş, orijinal paketi, kutusu, ambalajı hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması ve varsa size gönderildiği gibi kendi özel kutusunda geri gönderilmesi gerekmektedir.

Eğer ürünün faturası kurum adına düzenlenmiş ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı +  KDV + kargo masrafları” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir; aksi halde ürün iade alınamamaktadır. İşbu iade formunun da mutlaka doldurulması ve iade faturasıyla birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

Promosyonlu veya kampanyalı ürünlerden birinin iade edilmesi durumunda promosyon şartları ortadan kalkacak ve iade edilmeyen ürün için promosyonsuz fiyat uygulanacaktır.

Müşterinin ürünü iade etmesi halinde,  cayma hakkına ilişkin bildirimin tarafımıza ulaştığı andan itibaren on dört (14) gün içerisinde ürün bedeli ve varsa malın tüketiciye teslim masrafları da dahil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri iade edilecektir.

İnternet sitesi üzerinden satışı yapılan ürünler mağazalarımızda iade alınmamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürün(ler) için sistem üzerinden hesabınıza girerek ürün iadesi oluşturmanız gerekmektedir.


İade Talep Formu hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.


LÜTFEN DİKKAT 

İade kodu ve iade şubesi olarak lütfen aşağıdaki bilgileri kargo görevlisine iletiniz. 

İKSİR ARGE KOZMETİK SAN. VE TİC - Happy Body - Aras Kargo İade Kodu ve İade Şubesi:
1701344311510 / Isparta Aras Kargo Gül Şubesi


GÜVENLİ ALIŞVERİŞ KREDİ KARTI VEYA BANKA KARTI İLE İadeyle ilgili sorularınız için 0850 532 0622 numaralı Happy Body Müşteri Hizmetleri Hattını arayabilir veya

musterihizmetleri@happybody.com.tr adresine e-posta göndermek suretiyle destek alabilirsiniz.