Kokulu Bardak Mum Ödüllü Yarışma

Kokulu Bardak Mum ödüllü yarışmamıza katılan herkese çok çok teşekkür ediyoruz.

Kazanan talihlilerimiz ; 

1 - @xsyabul
2 - @denebunubloger
15TL Kupon Kazananlar
1 - @sedaarella
2 - @_kubrapala

Bizimle DM yoluyla iletişime geçerek tercih ettiği kokulu mumu ve teslimat bilgilerini iletebilirler.

%100 Vegan ve Cruelty Free güvenli içeriğe sahip Happy Body ürünlerinden kazanmak için bizi takip etmeye devam etmeyi unutmayın!

Bir sonraki yarışmamız çok yakında!!


1 - Yarışmamız https://www.instagram.com/happybodyturkey/ Instagram hesabı üzerinden gerçekleşecek olup, 13.04.2020 tarihinde başlamak üzere Happy Body (MCC Kozmetik) tarafından düzenlenmektedir.

2 - Yarışma katılım şartlarımız; 

- @happybodyturkey Instagram sayfamızı takip et, 

- 2 arkadaşını yorumda etiketle,

- İnstagram sayfamızda en çok hoşuna giden 1 ürünü veya gönderiyi beğen.

- Çekiliş gönderisini instagram hikayende paylaş. 

3 - 2. Maddede belirtilen koşulları gerçekleştiren katılımcılardan özel jürimiz ile MCC Kozmetik AŞ tarafından 2 şanslı kişi seçilecektir. Özel jürimizin seçimi ile kazanan 2 kişi’ye(Her kullanıcı çekiliş kapsamında sadece 1 kez ödül kazanabilir. Sınırsız yorum yapılabilir.) ilettiği posta adreslerine 1’er adet seçtiği Happy Body Kokulu Bardak Mum ücretsiz olarak gönderilecektir. Çekilişi kazanamayan ancak en fazla yorumu yapan 2 katılımcıya 15TL değerinde hediye kupon ayrıca hediye edilecektir.

4 - Yarışma sonunda kazanan 2 kişi ile Instagram üzerinden “direkt mesaj” yoluyla iletişime geçilecektir. 2 Talihlimizin hediyesi, her birinin iletecekleri adrese en geç 21.04.2020 tarihinde aras kargo yoluyla gönderilecektir.

5 -Tam ve doğru bilgilerin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışmaya katılım tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcı herhangi bir hak iddia edemez. MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş katılımcıların yarışma katılım uygunluğunu doğrulama ve yarışmaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

6 - MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş yarışma ile ilgili olarak bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

7 - Yarışmamız 17.04.2020 tarihinde saat 23.59’da sona erecek olup, kazanan 2 talihlimiz yine Happy Body Türkiye'nin resmi Instagram hesabında Story yoluyla duyuruluyor olacaktır.

8 - Yarışmamıza katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

9 - Yarışmamıza MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

10 - 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

11 - Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

12 - MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

13 - Yarışma sonucunda kazanan 2 takipçimiz, isimlerinin MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş Instagram sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

14 - Yarışmaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş Yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

15 - Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

16 - Yarışmaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların, yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş tarafından yapılacaktır. MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

17 - Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.