Vücut Spreyi Ödüllü Yarışma

1 - Yarışmamız https://www.instagram.com/happybodyturkey/ Instagram hesabı üzerinden gerçekleşecek olup, 27.03.2020 tarihinde başlamak üzere Happy Body (MCC Kozmetik) tarafından düzenlenmektedir.

2 - Yarışma katılım şartlarımız; 

- @happybodyturkey Instagram sayfamızı takip et, 

- 2 arkadaşını yorumda etiketle,

- Çekiliş gönderisini instagram hikayende paylaş. 

3 - 2. Maddede belirtilen koşulları gerçekleştiren katılımcılardan özel jurimiz ile MCC Kozmetik AŞ tarafından 3 şanslı kişi seçilecektir. Özel jurimizin seçimi ile kazanan 3 kişi’ye(Her kullanıcı çekiliş kapsamında sadece 1 kez ödül kazanabilir.) ilettiği posta adreslerine 1’er adet seçtiği Happy Body Vücut Spreyi ücretsiz olarak gönderilecektir. 

4 - Yarışma sonunda kazanan 3 kişi ile Instagram üzerinden “direkt mesaj” yoluyla iletişime geçilecektir. 3 Talihlimizin hediyesi, her birinin iletecekleri adrese en geç 03.04.2020 tarihinde aras kargo yoluyla gönderilecektir.

5 -Tam ve doğru bilgilerin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışmaya katılım tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcı herhangi bir hak iddia edemez. MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş katılımcıların yarışma katılım uygunluğunu doğrulama ve yarışmaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

6 - MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş yarışma ile ilgili olarak bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

7 - Yarışmamız 31.03.2020 tarihinde saat 23.59’da sona erecek olup, kazanan 3 talihlimiz yine Happy Body Türkiyenin resmi Instagram hesabında Story yoluyla duyuruluyor olacaktır.

8 - Yarışmamıza katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

9 - Yarışmamıza MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

10 - 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

11 - Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

12 - MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

13 - Yarışma sonucunda kazanan 3 takipçimiz, isimlerinin MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş Instagram sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

14 - Yarışmaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş Yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

15 - Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

16 - Yarışmaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların, yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş tarafından yapılacaktır. MCC Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

17 - Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.